Reference | Vymáhání pohledávek a dluhů | SAFIN INVEST s.r.o.

Vymáhání pohledávek a jejich inkaso

SAFIN INVEST s.r.o. je Vaším spolehlivým partnerem při vymáhání pohledávek a dluhů. Již od roku 2001 je naší specializací kompletní správa pohledávek. Služby Vám poskytujeme na území celé České republiky.

Další informace o vymáhání pohledávek

Reference

V poslední době zaznamenala naše společnost značné úspěchy v segmentu „stavebnictví“.
Dokladem toho jsou úspěšně vyřešené obchodní případy a uzavřené dlouhodobé mandátní smlouvy s klienty jako např.:

1) Klienti z oboru stavebnictví:

RABAT ČR, a.s.,
Dodavatel stavebních materiálů patřící k největším firmám zabývající se dodávkami kompletního sortimentu stavebních materiálů.
ZAPA beton, a.s.,
Jeden ze tří největších výrobců a dopravců betonových směsí.
EVROmat, a.s.,
Jedna z největších firem v České republice specializovaných na prodej materiálů pro klempíře a pokrývače.
STAV-INVEST střešní systémy s.r.o.,
Specializovaná síť prodejen materiálů pro střechy, krytiny pro šikmé i ploché střechy, asfaltové pásy, střešní okna, tepelné izolace, žlabové systémy, klempířské nářadí STUBAI, pronájem šikmých výtahů GEDA.
DAICH spol. s r.o.
Společnost působící v jihočeském kraji, specializující se na stavební činnost, výstavbu inženýrských sítí, dopravní stavby, demolice, apod.
MARON CZ s.r.o.
Výrobce vertikálních a horizontálních žaluzií, rolet, markýz, žaluzií a garážových vrat
EVOS Tábor s.r.o.
Půjčovna plošin a stavebních strojů, prodej a servis strojů, prodej olejů, filtrů a maziv.
Holcim (Česko) a.s.
Jeden z největších výrobců cementu, betonových směsí, písku a stěrkopísku.
TEKAZ, s.r.o.
Největší český výrobce hotových prefabrikovaných garáží „na klíč“.
Marketis s.r.o.
Dodavatel obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, zastoupení RAKO, JIKA, RAVAK, apod.

2) Klienti ostatních oborů:

České dráhy a.s.
České dráhy, a.s., patří mezi největší firmy v České republice a navazují na více než stošedesátiletou tradici železniční dopravy na území Čech, Moravy a Slezska. Jsou významným podnikem v mezinárodní železniční dopravě, členem důležitých evropských a světových institucí jako Mezinárodní železniční unie, Společenství evropských železnic a Organizace pro spolupráci železnic (Asie a Evropa).
NCH Czechoslovakia s.r.o.
Výroba a prodej chemických výrobků pro průmysl, olejů a maziv, odmašťovacích přípravků, stavební chemie, chemické úpravy vody.
PURE SOLVE Česká republika,spol. s r.o.
Nabízí ekologické mycí stoly, automatické odmašťovací systémy a jejich náplně, odmašťovadla, aerosoly, speciální přípravky, maziva a autokosmetiku.
AUTO PALACE PRAHA k.s.
Prodej nových vozů Mazda a Mitsubishi. Náhradní díly a autodoplňky. Servis včetně lakovny a klempířské dílny, náhradní vozy. Leasing, úvěr, protiúčet. Ojeté vozy se zárukou minimálně 1 rok – Autopoint, autopůjčovna s velkou nabídkou vozů – RentPoint.
MG Parts spol s r.o.
Společnost MG Parts se specializuje na díly vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost v automobilu.
AUTO KELLY, a.s.
Společnost Auto Kelly je předním importérem a distributorem autodílů na osobní a lehké užitkové vozy všech světových značek. Působí na trhu s náhradními díly v České republice a na Slovensku více než 10 let. Je partnerem mnoha významných světových výrobců autodílů, kterým zajišťuje distribuci jejich produkce.
ZEMAN holding, a.s.
Výroba pracovní obuvi.
L i d o k o v, výrobní družstvo
Výroba bytových svítidel, rozvaděčových zámků, závěsů a klíčů pro použití zejména v energetice do rozvodových skříní.
INPROMA s.r.o.
Opracování dílů z hliníkových a zinkových odlitků a jejich montáž. Výroba ventilace (ventilační mřížky, rošty a okenní ventilace).
BPX
Pohledávky, prevence, řízení.

Aktuální informace

Jaký je rozdíl mezi soudním a mimosoudním vymáháním?

Do soudního vymáhání musíte investovat další peníze, vše se vleče a proti notorickým dlužníkům jste téměř bez šance. Mimosoudním vymáháním můžete vymáhat i neodsouzené pohledávky, pořád jste majiteli pohledávky a s vysokou pravděpodobností (u nás 80%) dostanete své peníze zpět do 3 měsíců. Soudní vymáhání Soudní vymáhání se realizuje prostřednictvím advokátní kanceláře, která připraví a […]

Jak získat své peníze zpět?

Jste v situaci, kdy jste už zkusili všechno. Dlužníkovi jste telefonovali, žádali ho o vrácení zapůjčených peněz nebo proplacení dlužné faktury. Sliboval, ale nikdy vám nezaplatil. Řešíte co dál. Na soud se obracet nechcete, nebo už ho máte za sebou a k ničemu nevedl. Efektivní je vymáhání dluhů mimosoudní cestou prostřednictvím společnosti SAFIN INVEST s.r.o. […]

Připojujeme se k aktualizovanému Etickému kodexu

Společnost SAFIN INVEST s.r.o. se připojuje k níže aktualizovanému Etickému kodexu Asociace inkasních agentur (AIA), kdy máme podobnou zkušenost s našimi klienty, kteří se setkali s neseriózní konkurencí, která tímto kazí dobré jméno solidních inkasních agentur. Praha, 17. 6. 2013 – Asociace inkasních agentur (AIA) reaguje na nejčastěji řešené stížnosti a rozšiřuje vlastní Etický kodex. […]

další aktuality...