Správa pohledávek

Společnost SAFIN INVEST s.r.o. provádí vymáhání pohledávek pro klienty na základě příkazní smlouvy uzavřené ve smyslu ustanovení § 2430 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Inkaso pohledávek poskytujeme s využitím všech legálních prostředků a s fundovanou znalostí právních předpisů, zejména z oblasti obchodního, občanského a trestního práva.

Podstatou správy pohledávek je zajistit pohledávku tehdy, než-li se stane pohledávkou nedobytnou. Čím je fakturovaná částka déle po splatnosti, tím je méně pravděpodobné, že věřitel dostane své peníze. Jsme si vědomi toho,že odběratel, který neuhradil faktury v termínu, zřejmě tyto prostředky používá pro své podnikatelské aktivity.

Správa pohledávek zajistí všechny činnosti po vystavení faktury. V dohodnutých termínech předává Vaše společnost dle vlastního uvážení celé nebo část saldokonta a další činnost spojená s kontrolou a dodržením splatností je naší starostí.

Telefonické kontakty, upomínky a jakékoli další činnosti jsou prováděny v součinnosti a vyhodnocení platební historie dlužníka, čímž je docíleno optimální načasování všech akcí.

Výhody správy pohledávek

  • převezmeme za Vás starosti o zaplacení Vašich faktur
  • nepotřebujete vlastní inkasní systém
  • sami kontaktujeme dlužníky po termínu splatnosti
  • zlepšíme Vaše cash-flow
  • plně se věnujete podnikání

Analýza rizik – váhy rizik ztrát z odstávky produkce a rizikového prodeje

Časová osa doporučeného postupu při ošetření pohledávky:

Kontaktujte nás
nebo odešlete rychlou poptávku

Kontaktní formulář

Prosíme, napište nám svoje požadavky, přání nebo připomínky.
Contact Form Demo (#1)

Aktuální informace

Další aktuality...
cross