Screening obchodního partnera

Společnost SAFIN INVEST s.r.o. nabízí kompletní screening obchodního partnera zahrnující prověření a analýzu jeho bonity, stávající platební morálky, solventnosti a majetkových poměrů. Tato služba je směřována pro obchodní nebo výrobní společnost, která uzavírá kontrakt s novým klientem a chce eliminovat rizika neseriozního partnera, případně zlepšit pozici při vyjednávání o ceně a podmínkách kontraktu. Informace pochází z různých veřejných, soukromých i vlastních zdrojů dat a databází. Předmětem screeningu je poskytování informací dle následujícího členění:

  • kancelářské informace (adresa, IČO, telefon, fax, e-mail, www, bankovní účet, aj.)
  • hospodářské informace-finanční výkazy (dle českých standardů, plné, zkrácené, konsolidované, auditované, předběžné, cash-flow, struktura závazků a pohledávek, DPH, příjemce dotací aj.)
  • ověření existence nesplacených závazků po lhůtě splatnosti
  • vztahy mezi subjekty (akcionáři, dceřiné společnosti,management, představenstvo a jejich vazby na třetí subjekty)
  • zhodnocení subjektu v návaznosti na možnost uzavření případného obchodního kontraktu

Hlídač úpadců a insolvencí

Předmětem sledování je poskytování přehledu informací o zahájení insolvenčního řízení a průběhu úpadků ekonomických subjektů v České republice, jimž je přiděleno identifikační číslo ve struktuře:

  • zahájení insolvenčního řízení: identifikační číslo, název a adresa společnosti, soud, datum návrhu, datum zveřejnění, konec lhůty, rozhodné období, stav návrhu.
  • úpadek, prohlášení konkursu: identifikační číslo, název společnosti, datum prohlášení úpadku případně jiné akce v procesu úpadku, URL odkaz na další podmínky úpadku.

Výstražné etikety

Předmětem této služby je poskytování výstražných etiket pro účely označení vydaných faktur v návaznosti na možnost zlepšení cash-flow v důsledku včasné úhrady vydané faktury a minimalizaci nákladů za upomínkové řízení.

Kontaktujte nás
nebo odešlete rychlou poptávku

Kontaktní formulář

Prosíme, napište nám svoje požadavky, přání nebo připomínky.
Contact Form Demo (#1)

Aktuální informace

Další aktuality...
cross